Złotoręczni.pl

Ostatnie wpisy na Forum:
Forum Złotoręczni.PL Strona Główna Forum Złotoręczni.PL
Forum dedykowane osobom, które lubią wyręczać fachowców i czynić to równie fachowo.
Praktyczne porady i obiektywne opinie o naszych narzędziach.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wolny rozruch "Soft start"
Autor Wiadomość
nicki

Wysłany: 2017-10-18, 10:46   

refleb napisał/a:
skoro u Ciebie hamulec działa podobnie, jak również na maszynie u Nicki

https://drive.google.com/open?id=0B-Bl2SH-VQ0EM0Uxc2dCZm8ycUU

Wydaje mi się, że u mnie nawet ciut dłużej to trwa.

januszekdwa 

Wysłany: 2018-03-16, 17:47   Pomocy

Mam Macalistera 1500W. Czy ktoś mi pomoże w podłączeniu soft startu na podstawie załączonych zdjęć?

januszekdwa 

Wysłany: 2018-03-17, 22:00   

Temat nieaktualny.poradziłem sobie.

stalman 
stalman

Wysłany: 2018-07-18, 18:19   Podłączenie SoftStart XS-16/D3 do ukośnicy MMSP1800XSL

Witam na imię mam Rafał i chciałem się podzielić z wami radosną nowiną. Podłączyłem moją MSTS 1500 zgodnie z opisem na tym forum i wszystko działa super. Poszedłem za ciosem i podłączyłem XS-16/D3 do MacAllistera MMSP1800XLS pilarki ukosowej i póki co wszystko działa. Początkowo wywalało mi zabezpieczenia teraz mam spokój. Pragnę podzielić się z wami informacją jak to zrobiłem.
W pierwszej kolejności musimy odkręcić dwie śruby widoczne na zdjęciu "widok rączki" ściągamy uchwyt i odkręcamy kolejne 4 śruby :

Potem odkręcamy blokadę osłony i mamy pod rączką 6 śrub do odkręcenia. Po odkręceniu i zdjęciu obudowy rączki mamy taki widok "instalacja w oryginale"
Wyciągamy kable na wierzch tak by był dostęp do wszystkich przewodów : zdjęcie " Instalacja po wyciągnięciu kabli"
W SoftStart przedłużamy kable w/g potrzeby i ucinamy noski z otworami do przykręcania śrubami tak by SoftStart tworzył prostokąt bez odstających mocowań.

Odpinamy od włącznika dolny podwójny czarny kabel zdjęcie "Po odpięciu włącznika" w jego miejsce podpinamy czerwony kabelek z SoftStart a czarny podwójny który odpięliśmy podłączamy z czarnym z SoftStart kostką zdjęcie "podłączenie czarnego"
Kabelek niebieski z SoftStart podpinamy do oryginalnej kostki razem z niebieskim kablem od zasilania: zdjęcie "podpięcie niebieskiego".
Sam SoftStart wkładamy na końcu rączki tam gdzie wchodzą kable zasilające. Wejdzie zarówno w pionie jak i w poziomie: zdjęcie "miejsce SoftStartu"
Wszystkie kable chowamy na swoje miejsce :zdjęcie "kable po montażu" i składamy rączkę a na końcu blokadę osłony. Od teraz zabezpieczenia nie wylecą a maszyna rusza spokojnie.

Odpowiedz do tematu